piaskOFFnica

 
piaskOFFnica
 

piaskOFFnica

piaskOFFnica Nietuzinkową przestrzeń Mistrzów Kodowania przygotowaliśmy w ramach OFF Festivalu, który odbył się w dniach 7-9 sierpnia 2015 r. w Katowicach. W obrębie festiwalu funkcjonowała nasza piaskOFFnica czyli miejsce, w którym każde dziecko (i nie tylko) mogło spędzić barwne chwile z naszym programem. Lekcje jogi, zajęcia muzyczne, czytanie bajek, zabawy z interaktywną matą, programowanie, zabawy w piaskownicy i pracowania artystyczna przez cały czas były dostępne dla najmłodszych gości festiwalu. W tym czasie rodzice mogli relaksować się w cieniu drzewa. Energia, która codziennie była obecna w naszej strefie, dorównywała swoją mocą rewelacyjnym koncertom odbywającym się na scenach OFF Festivalu.

Praca w zespole i umiejętność wspólnego rozwiązywania problemów to kompetencje, które są niezbędne w codziennym życiu. Dlatego tak ważne jest, aby rozwijać je od najmłodszych lat.
Programowanie to sposób myślenia. Umiejętność programowania daje nam szanse na kreowanie rzeczywistości, uczy dostrzegania zależności i reguł w otaczającym nas świecie, pozwala osiągać cele róznymi drogami.
KONTAKT DLA SZKÓŁIwona Brzózka-Złotnicka
Koordynatorka programu
kontakt@mistrzowiekodowania.pl
tel. 604620645
KONTAKT DLA MEDIÓW Iwona Kruk
iwona.kruk@dfusion.pl