Wyniki rekrutacji do III edycji programu Mistrzowie Kodowania

 
Wyniki rekrutacji do III edycji programu Mistrzowie Kodowania
 

Wyniki rekrutacji do III edycji programu Mistrzowie Kodowania

Wyniki rekrutacji do III edycji programu Mistrzowie Kodowania Z wielką radością ogłaszamy wyniki rekrutacji do III edycji programu Mistrzowie Kodowania. Społeczność Mistrzów Kodowania od dzisiaj liczy 3000 nauczycieli z blisko 1200 szkół. Z niecierpliwością oczekujemy na rozpoczęcie nowego roku szkolnego, a tym samym na rozpoczęcie działań związanych z nową edycją naszego programu.
Informacje na temat szkoleń zostaną wysłane bezpośrednio do zgłoszonych do programu nauczycieli/edukatorów na podane w formularzu adresy e-mail.
Prosimy o sprawdzenie, czy na liście znajduje się zgłoszona przez Was placówka. Jeśli nie, a macie pewność, że zgłoszenie zostało wysłane, prosimy o kontakt z nami.
Lista placówek zakwalifikowanych do III edycji programu Mistrzowie Kodowania. (15949 downloads)
Lista placówek zakwalifikowanych do III edycji programu Mistrzowie Kodowania - pdf (1242 downloads)
Praca w zespole i umiejętność wspólnego rozwiązywania problemów to kompetencje, które są niezbędne w codziennym życiu. Dlatego tak ważne jest, aby rozwijać je od najmłodszych lat.
Programowanie to sposób myślenia. Umiejętność programowania daje nam szanse na kreowanie rzeczywistości, uczy dostrzegania zależności i reguł w otaczającym nas świecie, pozwala osiągać cele róznymi drogami.
KONTAKT DLA SZKÓŁIwona Brzózka-Złotnicka
Koordynatorka programu
kontakt@mistrzowiekodowania.pl
tel. 604620645
KONTAKT DLA MEDIÓW Iwona Kruk
iwona.kruk@dfusion.pl